Czas leci. Album na Chrzest Eve

Czas leci. To trywialne stwierdzenie, prawda?

A po czym się orientujecie jak szybko? Ja wymienię tylko kilka moich wskaźników upływu czasu:

  • buty dzieci- dopiero co kupowałam, a już za małe,
  • podobnie: piżamy, sukienki, rolki, stroje kąpielowe itd…
  • a już szczytem wszystkiego są fartuszki kuchenne uszyte dla nas kiedyś przez moją teściową jako prezent na gwiazdkę. Piekłysmy dzisiaj ciasto i chciałyśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Ja mam swój (Bogu dzięki, że wchodzę, ale trudno w sumie „nie wchodzić” w fartuch wiązany na plecach:), Ada nosi po Tośce, Ola i Tosia nie mają swoich, bo za małe (bo Ada nosi po Tośce:), Ady to w ogóle nie było w zestawie, bo chyba nie było jej w ogóle na świecie!
  • poza dziećmi: włosy- widzę jaką miałam krótką grzywkę na zdjęciach sprzed dwóch miesięcy!
  • drzewo- dopiero co posadzona akacja koło naszego warzywniaka, którą pamiętam jak ledwo patykiem wsadzonym w ziemię była- teraz ma jakieś… 5 lub 6 metrów?
  • tulipany- odgrzebałam dzisiaj zdjęcia albumu, który robiłam nie tak dawno jak mi się wydawało. Po zdjęciach widze, że w poprzednim sezonie tulipanowym, czyli jakiś…rok temu?
  • wpisy na blogu… (ups). Jak to możliwe, że dopiero co pisałam, a tu już prawie trzy tygodnie minęły?

Czas leci i mało co może go zatrzymać. Wspomnienia, bibeloty, obcięte pukle włosów w starych medalionach, zdjęcia

Dzisiaj Eve, dla której robiłam ten album na chrzest ze zdjęć już pewnie jeździ na rowerku i chodzi na basen. A wtedy? Niemowlęciem zaledwie będąc miała dostać ten album na chrzest w prezencie od Matki Chrzestnej. I pamiętam dobrze tę historię, bo cieszyłam się, że album z naszej pracowni poleci do Stanów, do miasteczka o cieszącej się niezbyt dobrą sławą nazwie- Salem.

Mam nadzieję, że album jest już cały wypełniony, a kilka początkowych uzupełnionych przez nas stron było dobrą inspiracją do tego, żeby wykleić całą resztę. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *