Album na 18 urodziny, gatunek pierwszy

Czekam kiedy jakiś tata zamówi album dla córki. Był już brat dla siostry, siostra dla siostry, siostry dla brata, a mamy zamawiają u nas prezenty dla swoich dzieci bardzo regularnie, ale tata jeszcze nam się nie zdarzył. Czyżby Panowie nie cenili wspomnień zamkniętych w fotografiach? Przepraszam panie Arturze, to oczywiście nie do Pana, chociaż album, który zamówił Pan w prezencie dla Żony jeszcze się tu nie pokazał:) Takie wyjątki jak Pan zdarzają nam sie jednak niezwykle rzadko, dlatego gorąco zagrzewam panów do walki o wspomnienia, i o niepójście na łatwiznę.

Dzisiaj nie będzie wyjątków- będzie album na 18 rodziny Mileny zamówiony przez jej mamę. Będzie on doskonałym przedstawicielem albumów na 18tkę gatunku pierwszego. Chociaż u nas wszystko jest najlepszego, pierwszego gatunku 😉

Jako typowego osobnika wyróżniają go przede wszystkim sztywne ozdabiane papierem karty oraz wklejone fotografie. Dojrzały osobnik tego gatunku jest także bogato zdobiony dodatkami, co wpływa niewątpliwie na jego atrakcyjność. Jako opcję polecamy zamówienie dodatkowego pudełka kolorystycznie dopasowanego do albumu- przedłuży to żywotność każdego egzemplarza.

Niełatwo go sfotografować, gdyz tego rodzaju piękno trudno jest uchwycić na zdjęciach. W każdym razie taki album na 18 urodziny niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny i z pewnością wyciśnie niejedną łzę wzruszenia.

Egzemplarz powyżej przygotowany w stylu czarno-biało-grochowo-kochamaudreyhepburn.

Ostatni etap współpracy to miły komentarz otrzymany od nowego właściciela albumu:

„Paczka doszła na czas. Bardzo się córce podobała i wszystkim gościom. Jeszcze raz bardzo dziekuję, album jest super – bardzo fajna pamiątka. Będę polecać.”

No i dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *