Prezent dla podróżnika na 70 urodziny

Zdarza się, że Państwo do nas dzwoniący chcą coś zamowić, ale nie wiedzą dokładnie co.

Tak właśnie było z panią Ireną, która zatelefonowała do nas jakieś 2 tygodnie temu w celu zamówienia prezentu dla brata z okazji 70 urodzin. Zdążyła mi opowiedzieć o Jubilacie i o całej idei prezentu właściwie tylko kilka zdań- że ma być na wesoło, że z humorem, z dinozaurem (wow!), a tak w ogóle to brat zawodowo zajmuje się podróżami i bardzo to lubi. Nie wiem czy to przypadek, których podobno nie ma, czy to nasze duże doświadczenie w szykowaniu prezentów wszelakich (no ba!, wiadomo!), ale pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy to walizka.

W naszym wykonaniu mamy juz kilka bagaży na różne okazje: dla nowożeńców na podróż poślubną, jako część dużego prezentu z okazji 50 rocznicy małżenstwa oraz w prezencie ślubnym w komplecie z albumem i przewodnikiem na Teneryfę. Pierwszy raz jednak szykowałam coś dla pana Jubilata i to jako prezent na 70 urodziny! Właściwie to jako część prezentu, bo pan Boguś od swojej niezwykle dowcipnej siostry, pani Ireny, zostanie w tę walizkę porządnie spakowany: będzie puchar, będą różowe okulary, a także niezwykle potrzebne w podróżach zagranicznych męskie bardzo wycięte majtki. To się nazywa dowcip, co?

W każdym razie ja cieszę się niezwykle, że możemy pomagac, że nasze pomysły sie podobają i insiprują do dalszych działań, do zabawy i do świętowania. Bo bez tego życie byłoby szare i smutne, o co w tej aurze nietrudno, prawda?

Tymczasem, korzystając z chwili słońca na placu budowy przed Rupieciarnią, wyskoczyłam ci ja z pracowni, żeby machnąć sobie kilka zdjęć z walizką. Nie wiem w sumie, jak chciałam rozwiązac problem zbyt krótkiej ręki, która trzymając duży aparat miała się wydłużyc tak, żeby w naturalnej pozie objąć mnie stojącą z walizką. Nie wyszło to oczywiście, ale selfi jest- widac jeszcze kawałek bucika i ładnej spódniczki, com ją przypadkiem dzisiaj do pracy na siebie włożyła dla odmiany od dżinsów.

Walizki jeszcze mamy, więc chętnie zrobimy więcej. Można też zamówić walizkową skrzynię lub nawet kufer ogromny nas w sklepie internetowym Heart Made Moments. Ciao!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *