Album „Friends”, czyli o przyjaźni damsko-męskiej

Czy myślicie, że przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Pamiętam, że mój Mąż był kiedyś na spotkaniu dla mężczyzn, podczas którego głównym tematem do rozmowy był właśnie powyższy, ale w sumie to nie wiem, do czego panowie doszli.

Wiadomo- zbudowanie dobrego, kochającego się związku w małżeństwe nie jest możliwe bez przyjaźni męża i żony. Zanim zabrniemy gdzieś dalej- kandydat na męża musi być przyjacielem, nie wiem czy najlepszym, ale wiem, że jeśli w ogóle nim nie będzie, to tym bardziej nie będzie dobrym mężem.

A potem z roku na rok, gdy coraz bardziej się poznajemy, coraz więcej wspólnych doświadczej kolekcjonujemy-tych które łączą nas na równi ze wspólnym domem i dziecmi, stajemy się sobie coraz bardziej bliscy zacieśniając więzy miłości i przyjaźni. Chociaż wiadomo, że nikt Cię tak nie zrozumie, jak inna kobieta…;)

To wszystko wiem i sama przeżywam, ale czy jest mozliwa przyjaźń TYLKO, bez pójścia dalej? Ja kiedyś i tego próbowałam- powiedziałam kiedyś pewnemu chłopakowi „zostańmy przyjaciółmi” (się filmów naoglądałam…) i muszę powiedzieć, że to nie wyszło, bo od 12 lat ten chłopak jest moim mężem.

Justyna i Dawid udowadniają, że jest inaczej- nierozłączni w dzieciństwie, bliscy sobie w młodości, nadal utrzymują bardzo bliskie relacje, mimo, że oboje są w innych związkach- Justyna wyszła za mąż niedawno, a teraz ślub będzie brał Dawid. Na tę okazję przyjaciółka zamówiła wyjątkowy album opowiadający dzieje ich przyjaźni od dzieciństwa do dorosłości. Podglądajcie.

A po wszystkim taka miła recenzja od pani Justyny: „Album jest super!Bardzo mi się podoba.W przyszłym roku mój Brat bierze ślub i już wiem jaki prezent dostanie!Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie 🙂 „

No my się polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *