Morskie zaproszenia na ślub

Zanim na dobre się rozgrzeję z pisaniem postów na bloga, a wiecie, że nie można tu robić żadnych gwałtownych ruchów i do normy, która ostatnio wynosiła szałowe dwa wpisy na miesiąc (serce mnie boli jak sama to czytam) trzeba wracać stopniowo i powoli (obiecuje nie za stopniowo)… więc zanim zarzucę Was tysiącami zdjęć tego, co wyszło z naszej pracowni w listopadzie i w grudniu, najpierw pokażę coś, co jeszcze nie wyszło, a czego losy się ciągle ważą.

Zaproszenia na ślub, w małej, krótkiej limitowanej wersji ośmiu sztuk. Z baardzo krótkim terminem realizacji na „w tym tygodniu”. I moim ukochanym motywem morskim. Iga i Michał właśnie decydują, które z nich wybrać:

To co? Za czym głosujecie? 

Zdradzę Wam, że Narzeczeni mają już swój typ, ale nie powiem jaki, bo na naszym profilu FB właśnie dzieje się mała zgadywanka. Kto wygra- dostanie rabat na zakupy w naszym sklepie Heart Made Moments.

I po raz kolejny nasza mała pracownia staje na wysokości zadania. Bo gdzie indziej możecie zamówić wyjątkowe, ręcznie tworzone zaproszenia na ślub w tak małej liczbie sztuk? Żadna drukarnia ani sklep internetowy nie przyjmą takiego zamówienia, a my-dziewczyny od zadań specjalnych- jasne, że tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *