You and me, czyli album nie tylko ślubny

Lubimy, kiedy robiąc zamówienia udzielacie nam wyczerpujących wskazówek. Nie lubimy, kiedy one są udzielone za bardzo, co też czasami się zdarza, ale staramy się dopasować do każdych warunków;)

Najbardziej jednak lubimy, kiedy określacie nam zamysł ogólnie- nadajesie temat, kolorystykę, styl i parę cech charakterystycznych, ale na końcu pojawia się nasze ulubione „z reszta zdaję się na was”.

Bardzo to doceniamy, że nas lubicie, że nam ufacie, że nasze prace Wam sie podobają i macie ochotę podarowac komuś bliskiemu rzecz stworzoną w naszej pracowni. To daje nam nieustannego kopa do działania, ulepszania wzorów i szukania nowych pomysłów. Serio. Bez kitu:)

W to wszystko idealnie wpisała się pani Sylwia, która zaczepiając nas na FB (obserwujecie już nasz profil?) zamówiła album: ślubny, w ładnych kolorach, Tyle.

A że akurat niedawno przysżła do nas nowa dostawa papierów od Mintay Papers, które sa i ładne, i ślubne, powstało takie małe cudeńko:

I tak nam to wyszło fajnie, że postanowiłyśmy ten model wprowadzić jako obowiązujący na sezon ślubny w naszym sklepie internetowym HEART MADE MOMENTS. Album już niedlugo się tam znajdzie, gotowy do zakupu, świezy, pachnacy i dopieszczony. Koniecznie zajrzyjcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *