Heart Made Moments

A mówiłysmy Wam już, że otwieramy nasz nowy sklep internetowy? Wymarzony od paru lat, wykoncypowany od paru miesięcy, wypracowywany od wielu tygodni. 

Chciałyśmy przygotować dla Was miejsce, gdzie będzie można zamówić coś szybko, zobaczyć do razu, dograć sprawnie, kliknąć i kupić.

Zajrzyjcie i zobaczcie, co dla Was przygotowałyśmy na heartmademoments.com

Czekamy na Wasze uwagi, że super, że się podoba, że czad i w ogóle, że połowę chcecie wykupić od razu, a drugą połowę po wypłacie. Na konstruktywne uwagi poza tym też czekamy- jak Wam to nasze cudo śmiga na komputerze, a jak w komórce, czy wystarczająco wyczerpujące opisy, dobre zdjęcia i tak dalek. Bo wiecie- my pierwszy raz tak ze sklepem internetowym i w tym temacie to zupełne świezynki jesteśmy. Uważamy oczywiście, że jest super, ale jeśli uważacie, że coś jest do poprawy, to możemy też się zastanowić.

Będziemy wdzięczne jesli klikniecie, polubicie, przeslecie dalej. 

Przy pierwszym zamówieniu ze strony pewnie będziemy z Agą w takiej euforii, że pewnie zrobimy je ze śpiewem na ustach.

I z okazji uruchomienia sklepu mamy dla Was kupon rabatowy– dla pierwszych 10 zamówień w naszym sklepie internetowym mamy darmową wysyłkę. Wbijajcie kod „start” przy dokonywaniu zakupów. (ogłaszam to tu, po starej znajomości dla czytelnikow bloga najpierw, zanim pójdzie to w świat fejsbuka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *