Księga gości w kolorach Pantone

O co chodzi z tym Pantone? Pantone Inc. to firma z USA, która opracowała system identyfikacji wizualnej kolorów. Oznaczyli sobie, że oliwkowy to numer 1234, a pudrowy róż to 567. I zbijają na tym fortunę.

W jaki sposób? Odpowiem pytaniem na pytanie- a kto z Was nie lubi przeglądać wzorników kolorów? Chodzi mi o te wachlarzowe harmonijki z odcieniami far w sklepie, które po rozłożeniu tworzą piękną tęczę. Ja lubię w każdym razie i to lubię bardziej niż… bardziej niż lubiłam nowe zabawki, lalki, jojo. Zawsze tak miałam, że sklep papierniczy ekscytował mnie bardziej niż zabawkowy, a wzornik kolorów bardziej niż Bravo Girl. No dobra- wymyślam, bo jest późno. W każdym razie bardzo:) Bez Bravo Girl:)

Poza tym firma Pantone ogłasza co roku, które kolory będą Kolorami Roku w danym sezonie. Czyli które kolory warto wybrać , żeby być modnym jeśli akurat zmieniasz kolor tapet w sypialni lub poduszek na kanapie. Albo po prostu, które kolory są ładne, zgrane ze sobą i warte uwagi.

Jakie kolory są tymi wybranymi na 2017 to sobie sprawdźcie, ja Wam pokażę, jakie były topowe w roku ubiegłym.

Cudeńko, prawda? Jakby je nazwać? Piękny pudrowy róż (ale nie za bardzo pudrowy) i…jasny chaber?

Trzeba by pewnie spytać Moniki, która w tych kolorach zechciała mieć swoją ślubną księgę gości. A my to życzenie spełniłyśmy jak tylko umiałyśmy najlepiej. A moją ekscytację gdy na półce wygrzebałam te właśnie papiery od Hobby and You, które pasują perfekcyjnie, możecie sobie tylko wyobrazić.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *