Różany zestaw ślubny

Wiosna jakoś się strasznie ociąga w tym roku- notorycznie marzną mi stopy, a zamiast chłodnika wybieram gorący barszcz. Człowiek może tylko marzyć o radosnym spacerze pośród kwitnących bzów- nie ma szans, chyba, że ktoś lubi w kaloszach i pod parasolem. 

W Rupieciarni jakoś sobie z tym jednak radzimy- pośród półeczek z farbami, drewnem i papierami miło jest siedzieć i tworzyć, gdy na dworze plucha i zimno. Jeszcze gdyby mi się chciało wstawać od stołu i robić sobie ciepłej herbaty do picie, to już by było w ogóle miło, ale i tak nie narzekam…

Nie wiem czy to pogoda czy tęsknota czy jedno i drugie- myśl o podróżach, dalekich krajach za siedmioma morzami, o kwiatach i wiośnie, czy po prostu tak układają się wasze zamówienia, ale ostatnio chętnie sięgam po papiery w kwiaty. A ten, którego użyłam do przygotowania tego zestawu jest już w ogóle nieziemski i kocham go miłością bezgraniczną. 

Pastelowy, delikatny, zielono-różowy, uniwersalny w swojej stylistyce. Właściwe to mogłabym powiedzieć nawet, że bardzo prosty w użyciu, bo sam się scrapuje.

Dlatego, gdy Ania i Piotrek zamówili u nas zestaw ślubny- album i coś, i dali mi dowolność w tworzeniu, nie narzucając kolorystyki i stylu, zatarłam tylko rączki z radości. 

Mam nadzieję, że tę miłość do jednej pięknej kartki papieru widać w tym prezencie. Przygotowałam album w zestawie  z drewnianym pudełkiem i kartką kopertówką. Nie wiem czy widzicie, ale wykorzystałam tak naprawdę dwa papiery w róże, czyniąc te kwiaty motywem przewodnim tej pracy:

A najlepsze zostawiłam na koniec- ten zestaw możecie sobie zrobić samemu! 20 maja w naszej pracowni odbędą się warsztaty, podczas których przyrządzimy album w zestawie ze skrzyneczką- stylistyka różana lub dowolna inna, do wyboru. Zapisywać się można już.

Si ju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *