Wielkanocne ozdoby z filcu

Trzy dni na początku tego tygodnia spędziłyśmy z Agą na intensywnym uprawianiu warsztatów, które uskuteczniałyśmy dla 4 Regionalnej Bazy Logistycznej, czyli krótko mówiąc dla wojska.

Panów żołnierzy nie było, ale poza nimi w wojsku pracuje też wiele pań, które chętnie korzystając z okazji, żeby zrobić coś ładnego. Z większością z nich znamy się już nie od dziś, bo były to trzecie warsztaty, które miałyśmy okazję dla nich poprowadzić.

Zawsze jest to dla nas duże wyzwanie organizacyjne- odpowiedzieć na ich zapotrzebowanie, bo babeczki mają fantazję i za każdym razem wymyślają inny temat do poprowadzenia. Poza tym- opracować, przygotować i popakować zestawy do pracy dla 45-50 babeczek, to nie lada wyzwanie. Nie mówiąc już o jak najlepszym przeprowadzeniu wszystkiego.

Jest więc co robić, ale jak wiecie- my lubimy wyzwania.

A tym razem wyzwanie było niebagatelne, bo filc. Gotowy i w arkuszach, ale miał służyć do przygotowania 4 różnych wielkanocnych ozdób z filcu.

Prześledźcie zdjęcia i zobaczcie co też czarowały zręczne palce naszych Pań z wojska.

Jeśli macie ochotę zrobić sobie takie ozdoby na Wasz własny wielkanocny stół, to mamy dobrą wiadomość, bo będzie taka możliwość w tym ostatnim tygodniu tuż przed Świętami. Można przyjść do nas w Wielki Poniedziałek, Środę lub Czwartek (bo we Wtorek i Piątek mamy zamknięte) i zrobić sobie coś z tego zestawu.

Więcej informacji na stronie tych warsztatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *