Zmajstrowany! Niesamowity album na 40 urodziny

Rzadko się zdarza, żebyśmy robiły album związany silnie z zawodem osoby, dla której jest przeznaczony. Hobby to owszem- podróże, moda, deskorolki i muzyka rap, a ostatnio surfing, żeby wymienić tylko prace z zeszłego tygodnia.

Rzadko się jednak zdarza, żeby wykonywany zawód tak silnie kogoś definiował, jak zawód „budowlańca”. Coś takiego musi być w tych panach- nie wiem, czy siła, czy życiowa zaradność, czy jeszcze coś innego, ale temat jest, że tak powiem, „nośny”. Scrapowo również.

Przypomnę tylko dwie nasze wcześniejsze realizacje dla panów budowlańców: tutaj pokazywałam album na 40 urodziny, który dla brata zamówiły dwie siostry. Druga nasza budowlana realizacja to właściwie połączenie albumu i księgi gości na 50 urodziny zamówione przez żonę dla męża.

Praca, którą chcę Wam dzisiaj pokazać jest właściwie mieszanką obu powyższych- album i księga gości w jednym jako prezent i pamiątka na 40 urodziny pana Marcina budowlańca. Zlecenie złożyła Jego żona- pani Monika.

Korespondencja nasza, przysparzająca obu stronom niemało radości, doprowadziła nas do powstania takiego oto projektu:

(Portret pana Marcina jest autorstwa anonimowego artysty, nie naszego. Nie wiem jak pani Monika zdołała dopiąć te wszystkie elementy albumu na stałe przebywając w Londynie!)

 

Epilog

Pani Monika była tak miła, że już po imprezie, w czasie której nasz album był jedną z głównych atrakcji, napisała do nas parę słów. Czytajcie, bo chwalimy się całemu światu i przy okazji ocieramy łzę wzruszenia z oka.

„Chciałam serdecznie podziękować Paniom za wkład cudownej pracy jaka panie włożyły do przygotowania Albumu Gości dla mojego męża. Po prostu aż się wzruszyłam , jesteście wspaniałe , dopracowałyście ten album w tak świetny sposób jak bym sobie to wymarzyła , po prostu 100% satysfakcji , jesteście moimi aniołkami , kochane babeczki :-)))). Dziękuje również bardzo , ze dotarł na czas , jestem mega zadowolona , dziękuję wam bardzoooo ,  z całego serca . Sprawiłyście , ze dzień obchodzonych urodzin mojego męża już na zawsze pozostanie w pięknych wspomnieniach własnie w Albumie przez was wykonanym , kurde te cudne szczegóły , ta precyzja , jesteście zajebiste .Pozdrawiam was serdecznie , ściskam I całuję ,”

A drugi mail to już na dobicie. Makijażu oka już nie mam:

„Jesteście po prostu mega fajna ekipa , cala przyjemność po mojej stronie , współpraca z  wami dodam przez internet była świetna !!!! komunikacja I cały projekt stworzony przez was dodam jeszcze raz mega wspaniały .Oczywiście , ze możecie opublikować wszystko co chcecie , bo zrobiłyście to w  tak doskonały sposób , ze niech każdy się dowie, że fajne z  was pracusie , I bez cienia wątpliwości polecam was wszystkim :-))) .Kochane pszczółeczki pozdrawiam I życzę samych sukcesów w pracy jaką wykonujecie jak również dużo fajnych chwil w życiu .”

No aż chce się żyć i pracować 24h na dobę!

PS. Jeśli szukacie albumu na urodziny, to zerknijcie do naszego lookbook’a: Heart Made Moments – Lookbook urodzinowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *