Wiosenny wianek z kwiatami z foamiranu

Dziewczyny- prawdziwa gratka!

Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego, czegoś bardzo na czasie i czegoś, co da się wykorzystać w wielu różnych pracach plastycznych– wiankach, bukietach, stroikach, scrapach- zapraszamy do nas!

Udostępniamy nasze rupieciarniowe podwórko pani Natalii Lobatiuk, która ma pierwszą w Polsce szkołę realistycznej foam florystyki

I w najbliższą sobotę zrobi u nas warsztaty, podczas których nauczy nas tworzyć z foamiranu aż trzy różne rodzaje kwiatów: różę antyczną, eustomę i alstroemerię. Nauczymy się pracować z irańskym foamiranem, olejnymi pastelami, moldami (cokolwiek to jest:) Następnie z tego co ukręcimy będziemy tworzyć wiosenny wianek, o taki:

Tak- na tym wianku są sztuczne kwiaty i tak- nauczycie się robić dokładnie takie same!

Na zapisy nie ma za dużo czasu, więc decydujcie się szybko- ta impreza u nas już w najbliższą sobotę 1. kwietnia 2017 uwaga, wyjątkowo w godzinach 14.30-17.30. Koszt wzięcia udziału to 120zł i wszystkie materiały oraz opieka instruktora są oczywiście w cenie, a wianki zabieracie ze sobą do domu. Nabyte umiejętości- bezcenne!

UWAGA: Ze względu na krótki okres do warsztatu przy zapisach pobieramy całą kwotę i nie zwracamy jej w przypadku rezygnacji z udziału przed zajęciami. Ze względów organizacyjnych, warsztaty odbędą sie przy minimum 3 osobach zapisanych. Oczywiście w przypadku odwołania zajęć z naszej winy, wszystkie pieniądze oddajemy.

To szybko, szybko- kto pierwszy ten lepszy! Miejsc mamy tylko 6!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *