Filmowe zaproszenia ślubne

Pan Łukasz i pani Ania zgłosili się do nas z konkretnym, ale niezwykle rozbudowanym pomysłem na swoje zaproszenia ślubne. Miały być z motywem filmowym, ale nie nachalnym, niestety więc mój pomysł z gwiazdą a’la holywoodzki-hall-of-fame odpadły, chociaż zapodam je tutaj, bo może komuś wpadną w oko. Projekt i pomysł oraz wstępnie zarysowaną ścieżkę w stronę gwiazdy już mamy:)

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-9

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-10

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-11

Poszliśmy więc w ścieżkę delikatniejszą- o! zaproszenia ślubne z motywem kliszy filmowej, to już jest coś. Motyw tym wdzięczniejszy i piękniejszy, że jestem pewna, że wspaniale da się zastosować na winietkach, księdze gości i reszcie ślubnych dodatków.

Niestety- z panem Łukaszem i panią Anią nie było tak łatwo: dostałyśmy pełną litanię elementów, które miały być na zaproszeniu: że obrączki i ptaki, i filmowo, i trochę złota… Powiem Wam, że nie było łatwo stworzyć projekt zaproszenia, które nie byłoby kiczowate i pod którym jako Rupieciarnia mogłybyśmy się podpisać. Zwłaszcza, że jak mi się zdaje z naszej korespondencji- pan Łukasz jest z branży graficznej i pewnie z dziedziny projektowania niejednego byśmy się mogły od niego nauczyć.

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-1

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-2

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-3

Powstały takie oto zaproszenia cud-miód-malina, które fachowo zapakowane pojechały do Narzeczonych. Tylko niech mi ktoś powie, co ja sobie myślałam, fotografując ten gotowy zestaw na malinowo różowym obrusie? ze to ma szansę dobrze wyglądać? Darujcie, a co słabo wygląda-dowyobraźcie sobie. 

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-4

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-5

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-6

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-7

rupieciarnia_slubne_zaproszenia_filmowe-8

Te zaproszenia ślubne już poszły w świat, a my czekamy na możliwość wykonania reszty papierowej oprawy do kompletu. I na Wasze zamówienia indywidualnie projektowanych zaproszeń, cobyśmy mogły stanąć przed kolejnym wyzwaniem i się wykazać;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *