Prototyp na warsztaty? Już robię!

My jestesmy kobiety od wszystkiego. a czasami od niczego. Do niczego. Ale raczej do wszystkiego.

Ja na przykład nieustannie próbuję wygrzebać czas na skończenie prototypu albumu na warsztaty. Widziałyście dziewczyny wszystkie, którym obiecałam jakiś album do zrobienia? Są już warsztaty– w grafiku zaplanowane 1 października. Prototyp powstaje, wszystko idzie dobrze, a ja zachęcam do zapisywania się, bo potem, zgodnie z tym, co sobie z Agą policzyłyśmy, kolejne warsztaty w ogóle z czegokolwiek, to będą w Rupieciarni koniec października/ początek listopada. Dlaczego tak późno? Ano 8 października przyjeżdżają do nas dzieciaki z Kłodzka na prywatne warsztaty, 15 października mamy wieczór panieński, 22 października kolejne prawdopodobnie warsztaty prywatne dla dzieciaków, więc może uda nam się coś wstrzelić na 29. października, a jak nie, to jak mówiłam dopiero w listopadzie i to chyba będą warsztaty Agnieszki.

Dlatego, kto żyw, kto czeka, niech nie zwleka i miejsce na album scrapbookingowy zajmuje. Sporo osób pytało i deklarowało chęć przyjścia, a na razie zajęte jest jedno miejsce.

Prawie by mi się udało Wam tutaj prototyp pokazać, choć rodzi się on na raty, a prace nad nim stale mi coś przerywa. Dzisiaj na przykład wyskrobywałam czas m.in. na konstrukcję vouchera na warsztaty dla pana matematyka (do obejrzenia tutaj), który chciał zostać zaskoczony prezentem. No i dostanie. Co prawda nie zajęcia z szydełkowania, ale z decoupage’u dla zielonych w najbliższa sobotę. Jeśli więc jest jeszcze jakaś Pani, która chciałaby skorzystać z niecodziennej okazji i podekupażowac w towarzystwie Pana, lub może inny Pan, który chciałby sobie w towarzystwie Pana podekupażowac, to zapraszamy. Na te zajęcia mamy nową niższą cenę- szkoda marnować okazji, bo następne takie warsztaty będą pewnie dopiero na wiosnę.

W zeszłym tygodniu z kolei na gwałt trzeba było zapakować zestaw ślubny: ozdobną karafkę i butelkę wina w prezencie. Stanęło na stylu eco- szary papier, koronka, wycinanki i wstążka satynowa. Plus przepiękny wzor koronki, który idealnie się zmieścił na skrzynce na wino.

1-ozdobne_pakowanie_rupieciarnia-8

1-ozdobne_pakowanie_rupieciarnia-9

2-ozdobne_pakowanie_rupieciarnia-2

3-ozdobne_pakowanie_rupieciarnia-4

4-ozdobne_pakowanie_rupieciarnia-5

Jest szansa, że może jutro zdążę… Chociaż nie- jutro trzeba zrobić eksploding box… Plus Tośka w Rupieciarni, co oznacza całkowity brak możliwości skupienia.

Czuję, że czeka mnie nocka  wpracowni.

A Aga przyjmuje kolejne zamówienia na skrzynki, które lecą do nas z każdej strony. Ja nie wiem jak ta dziewczyna wyrabia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *