Amerykański album ślubny

Jakże wspaniale jest wyjechać na urlop, prawda? Opuścić miejsce, do którego przyrośliśmy zadkiem jakby na stałe- dom, pracę, tę samą linię tramwajową… Opuścić i udać się w miejsce odosobnienia. No, nie musi tam być całkiem cicho- może być 26 krzyczących dzieciaków, a do tego ich rodzice, ksiądz i diakon na dodatek. Tak ja spędzałam swój urlop- na rekolekcjach. I nie były to rekolekcje zamknięte, w ciszy i milczeniu, bynajmniej. Odpoczynek też raczej był psychiczny i duchowy niż fizyczny, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Wróciłam do pracowni z nowymi pomysłami i nową energią nawet i do tych starych rzeczy, dlatego zaraz po wejściu do Rupieciarni wzięłam metkownicę i wyceniłam wszystkie tekturki, które ostatnio przyszły w paczce od Wycinanki i MiniArt, a potem ułożyłam na naszych półkach to, z czym Aga nie zdążyła.

Postanowiłam też od razu na początku wysprzątać zakamarki swojego komputera z tego, czego jeszcze nie zdążyłam Wam pokazać, tak żeby mieć czyste konto. I natknęłam się na taki oto zestaw: w pełni ozdabiany album ślubny ze zdjęciami zamknięty w drewnianym ozdabianym pudełku z kompozycją 3D na wieczku. Początkowo trójwymiarowy układ zdjęć miał zdobić okładkę albumu, ale udało mi się przekonać zamawiającą panią Sylwię, że nie będzie to zbyt funkcjonalne.

Komisyjnie ustaliłyśmy także sposób jego dostarczenia do młodej pary, czyli do Lindy i Michaela. Album wraz z panią Sylwią miał polecieć aż do Ameryki, więc żeby nie ryzykować problemu na bramkach skanujacych bagaż podręczny (a bo ja wiem, czy sprężyny albumowe nie powodują wycia wykrywaczy metalu?), całość zapakowana po mistrzowsku przez zręczne ręce Agi (z wykorzystaniem m.in. styropianowych podstawek do bombek, więc możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało!) trafiła prawdopodobnie do luku bagażowego samolotu, który dostarczył całość gdzieś w okolice Miami.

Ach jak mi się dobrze pracowało… wreszcie mogłam poszaleć z angielskimi napisami! :)))

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (1)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (2)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (3)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (4)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (5)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (6)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (7)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (8)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (9)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (10)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (11)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (12)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (13)

rupieciarnia_amerykanski_album_slubny (14)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *