Album- pamiątka z Wrocławia

Dla chwilowego odetchnięcia od remontów, budów, wiercenia i tyłków panów robotników, a także, z drugiej strony, od albumów ślubnych (których jeszcze kilka niepokazanych mam w zanadrzu, a także kilka zamówionych w kolejce), chciałam Wam pokazać cos innego.

Ten album został zamówiony jako pamiątka z Wrocławia i w ogóle szerzej- z Polski, przez znajomych z pracy, dla koleżanki, Francuzki, która po 5 latach pracy w naszym kraju, wraca do domu. Cały zespół pozbierał swoje zdjęcia, a także fotografie z firmowych imprez, które zostaną wklejone, lub może nawet juz zostały wklejone, do tego albumu. Dla Elodie będzie to, jak sądzę, miła pamiątka chwil spędzonych we Wrocławiu. I pewnie ucieszy się z niej dużo bardziej niż z bonu na zakupy lub butelki wina znakomitej polskiej marki (no bo przeciez nie francuskiej- po co wieźć drewno do lasu?).

Album chyba juz poleciał do Francyji, więc mogę go publicznie okazać.

Format 21×28, w środku 14 kremowych ozdabianych kart przekładanych kalką. Dla wykończenia całości przygotowałyśmy jeszcze karteczki z powiedzonkami Elodie, z których podobno słynęła- zostaną wklejone do albumu podczas jego uzupełniania o zdjęcia.

A na okładce cóż mogłoby się pojawić innego niż nasze krasnoludki i kamieniczki oczywiście? Całość w raczej ciemnych, stonowanych kolorach, gdyż takie właśnie lubi przyszła właścicielka albumu.

rupieciarnia_album_pamiatka_z_wroclawia (1)

rupieciarnia_album_pamiatka_z_wroclawia (2)

rupieciarnia_album_pamiatka_z_wroclawia (3)

rupieciarnia_album_pamiatka_z_wroclawia (4)

rupieciarnia_album_pamiatka_z_wroclawia (5)

Hmmm… teraz tak sobie myślę, że trzeba było wyszykować taki album dla naszych Panamek. To by była naprawdę piękna pamiątka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *