Co tu się dzieje w wakacje? Wiadomo! Albumy!

W wakacje wiadomo- czas płynie inaczej. Czasami wolniej, gdy na przykład koleżanka z pracy wyjechała, a ty ją zastępujesz i tylko odliczasz dni do jej powrotu z urlopu. O tak- wtedy płynie bardzo wolno. Tak było, gdy Aga wyjechała a wakacje, a ja zostałam tutaj- z artystycznym bałaganem w pracowni i zamówieniami do pokończenia na cito:)

Czasami jednak czas płynie baaardzo szybko. To zwłaszcza wtedy, kiedy twoje dzieci wyjechały a wakacje i możesz się cieszyć wolnością. I nie ważne, że one wojażują, a my jesteśmy po prostu w domu, i że mamy bałagan, i pustą lodówkę. To nie ma znaczenia- bo jesteśmy sami. I mogę się położyć, o której chcę godzinie. Albo pójść na nocny film w kinie bez płacenia za opiekunkę. Albo cieszyć się burzą przy otwartym oknie. Albo nic nie jeść, albo też jeść drugi dzień z rzędu sałatkę z kaszą (pycha!). Po prostu- nic nie muszę, wszystko mogę.

No, oprócz tego, że muszę pokończyc zamówienia, bo jak Aga wyjechała, to czas leciał faktycznie bardzo szybko- miałam wrażenie, że prace nad kolejnymi zamówieniami w ogóle nie posuwają się do przodu, że nic nie zrobiłam, a czas zleciał. Jak to możliwe?

Dlatego najbardziej w wakacje lubię szybkie, konkretne zlecenia. Tak jak to, które przeszło przez naszą ukochaną panią fotograf- Agnieszkę Łozińską. Aga zawsze zamawia albumy w kilku żołnierskich słowach- album 25×25, w środku czarne karty, zdobione, całość biała lub czarno-biała. I jaki napis na okładce. A taki właśnie:

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (1)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (2)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (3)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (4)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (5)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (6)

rupieciarnia_album_slubny_czarno_bialy (7)

Jak tam Wasze wakacje? Mój urlop we Wrocławiu, ale bez dzieci, więc najpiękniejszy, już niebawem się kończy, a właściwie przerywa na czas jakiś. Jak to dobrze, że są kochane babcie i dziadkowie:) A Wy? Wojażujecie? Ktos jeszcze został w tym pustym mieście?

2 thoughts on “Co tu się dzieje w wakacje? Wiadomo! Albumy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *