Albumy szkolne

Pora na małe podsumowanie sezonu szkolnego, czyli bardzo pracowitego okresu, kiedy to w Rupieciarni nie myslałysmy o niczym innym jak tylko o wakacjach i to dosłownie:)

Albumów szkolnych, czyli tych przygotowywanych z myślą o nauczycielach ze szkoły lub przedszkola wykonałysmy około 20. Wersje były różne- większość to albumy szkolne z pracami dzieci, ale zdarzyło się kilka egzemplarzy ze zdjęciami dzieci, a nawet album na wykrojniki. Popularnością, zwłaszcza wśród rodziców dzieci przedszkolnych, cieszyły się też ręcznie robione kartki i ozdobne pudełka na prezenty.

rupieciarnia_albumy_szkolne

Sprzątanie po sezonie szkolnym zakończyłam dzisiaj, więc możemy z radością i satysfakcją niemałą odetchnąć aż do przyszłego roku.

Zanim jednak odetchnę, chciałam jeszcze pokazać swoistego rekordzistę tego roku, czyli najgrubaśniejszy album szkolny wykonany na zlecenie Warszawy (halo Warszawa, tu Wrocław!) dla pani Dorotki. Album był prezentem od dzieci z klasy IIIc, które z panią Dorotką przeżyły niemało i chciały się pożegnac jakoś z klasą. Podobno w gronie rodziców trwał spór między frakcją hendmejdową, a frakcją fotoksiążkową. Na szczęście rozsądek zwyciężył:)

Mógł więc powstać ten ogromny, 15 kartowy album, w którym każdy uczeń miał swoja stronę, którą zagospodarowywał weług własnego uznania- swoją podobizną, laurką lub jednym i drugim. Miałam tylko jeden mały problem, bo o pani Dorotce dostałam informację, że „interesuje się psychologią w ujęciu psychodynamicznym (prace Melanie Klein)” . Jakoś dałam sobie z ta Melanie Klein radę- mam nadzieję, że nikt nie zauważył, że nie mam pojęcia, kto to jest:) Chociaz może te błyski światła na okładce można by pod ten temat podciagnąć…

Zapraszam do obejrzenia albumu o pięknym tytule „Ksiega Urwisów”:

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (1)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (2)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (3)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (4)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (5)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (6)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (7)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (8)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (9)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (10)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (11)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (12)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (13)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (14)

rupieciarnia_album_szkolny_ksiega_urwisow (15)

Fala szkolna za nami. Chyba wszyscy mamy teraz nadzieję na trochę spokoju. I większy porządek na blogu:)

One thought on “Albumy szkolne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *