P jak pudełko lub S jak skrzynia… na ślubne kartki oczywiście

 

Z cyklu ślubna Rupieciarnia…

Pudełko lub skrzynia na kartki od zaproszonych Gości…

Czy planując swój ślub zastanawiasz się, co zrobisz z kartkami z życzeniami (często z wkładką pieniężną) ofiarowanymi przez zaproszonych Gości Tobie i Twojej drugiej połówce? Jeśli tak, to jestem z Ciebie dumna i gratuluję przezorności:) Jeśli nie, to podpowiem Ci, dlaczego jest to takie ważne…

Najczęściej, z mojej perspektywy gościa weselnego (tak, tak – czasami też bywam na weselach po prostu jako gość:) ) wręczanie prezentów, w tym kartek, nie wygląda dobrze. Zazwyczaj brakuje jasnego podziału ról pomiędzy świadkami lub innymi pomocnikami. Nie do końca wiedzą, kto odbiera kwiaty, kto prezenty a kto kartki. Często samochód, do którego odnosi się prezenty stoi za daleko itd. Ale wróćmy do kartek.

Najprostszy sposób – zbieraj kartki do pudełka specjalnie na ten cel przeznaczonego. Oczywiście nie rób tego osobiście. Pięknie przygotowane pudełko lub skrzynkę na ślubne kartki wręcz świadkowej lub przyjaciółce i poproś o zbieranie kartek od przybyłych Gości. Naprawdę nie ma nic gorszego niż kartki wypadające z rąk świadka, który oprócz nich trzyma kwiaty i pozostałe prezenty.

Specjalnie przygotowane pudełko lub skrzynia na kartki robi wrażenie również na zaproszonych Gościach. Że taka pomysłowa jesteś. Że piękne pudełko. Że super to zorganizowałaś. A kiedy ślubny i weselny kurz opadnie – pudełko zostaw na pamiątkę i trzymaj w nim razem z kartkami pozostałe ślubne pamiątki.

Pudełko lub skrzynkę na na kartki od Gości znajdziesz w ofercie ślubnej Rupieciarni. Pomysł i motyw – Wasz 🙂 Projekt i i realizacja – nasza. Z przyjemnością przygotujmy dla Was pudełko lub skrzynkę na ślubne kartki.

Zapraszamy!!!

A tu co nieco z tego, co zmalowałyśmy do tej pory 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *