Wianki wielkanocne

Pokazywałam je już chyba wszędzie, ale jakoś zapomniałam o blogu.

Ostatnio mam problem czasowy i chyba też trochę motywacyjny do pisania kolejnych notek. Zaskakujące, bo choć nie mam konta na FB, a służbowe rupieciarniowe prowadzi Agatka, a ja tylko zaglądam na nie od czasu, to jakoś kultura krótkich obrazkowych postów wkrada się powoli do mojego umysłu i trudno mi jej się oprzeć. Nie wiem, czy w dzisiejszych czasach ktos jeszcze w ogóle ma chęć na czytanie długich opisów, w których ilustracje występują tylko sporadycznie. Jakoś mam wrazenie, że pisanie bloga powoli odchodzi do lamusa. No chyba, że jest to blog kulinarny. Teorię tę potwierdzają wszystkie znane mi przypadki gotujących dziewczyn piszących bloga oraz wszystkie znane mi przypadki blogów, które odwiedzałam (głównie craftowych), a które nagle z niewyjaśnionych przyczyn wygasły i przeniosły się w skróconej formie na FB.

Jeszcze trochę się trzymam i trochę pewnie jeszcze wytrzymam, do czego motywują mnie dochodzące z różnych stron krótkie sygnały, że są tacy, którzy rozpoczynaja dzień od wklikania się właśnie tutaj.

Jeśli i Ty do nich należysz, albo tez trafiłaś tu przypadkowo, to chciałam Ci umilić dzień ładnym widokiem. Przydałyby się góry, na przykład pokryta krokusami Dolina Chochołowska (nie mam zdjęć), albo turkusowe morze i palmy (w tym temacie by się coś znalazło), ale chyba bardziej pasujące do okazji i do zblizającego się czasu wielkiej nocy będą wianki wielkanocne. Od których zaczęłam nota bene.

Wrzucam więc dwie tegoroczne kompozycje. Jedna we fioletach i pudrowych różach, do których doczepiło mi się sporo zielonych liści, więc być może efekt się trochę gubi, co mnie osobiście nie przeszkadza i, jak się okazało, Pani zamawiajacej też nie. Drugi, bardziej jajkowy, kolorowy, w pięknych odcieniach różu, żółci i mięty.

No cudne wyszły te wianki, więc się nimi z dumą chwalę.

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (1)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (2)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (3)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (4)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (5)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (6)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (7)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (8)

rupieciarnia_wianki_wielkanocne2016 (9)

I jak? Nastrajacie się już na Święta?

One thought on “Wianki wielkanocne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *