Kronika wypadków. Warsztaty i urodziny w Rupieciarni.

Dziś ostatni mój dzień w Rupieciarni. Przed feriami zimowymi. Zimowymi, to chyba za dużo powiedziane… Planowaliśmy jeździć na nartach hi hi. Chyba będziemy spacerować… A może w Dolinie Kościeliskiej będą krokusy? Kto wie…

Przestałam ostatnio pisać na blogu, ale dzięki życzliwości Marty i Agaty, które obsługują FB i Instagram, wiecie, że wciąż tu jestem i coś robię 😉

Warsztaty indywidualne i artystyczne urodziny Agatki, Victorii oraz Basi wypełniały mój czas z przerwami na realizację indywidualnych zamówień.

Babeczki dziabią właśnie igłami i tak się wkręciły w pracę, że już nie jestem im potrzebna i mogę Wam pokazać trochę zdjęć. Trochę dużo. Dotrwajcie do końca, bo tam będzie ogłoszenie o warsztatach jeczcze lutowych.

kot_decoupage_Rupieciarnia

decoupage_Rupieciarnia ikona_decoupage_Rupieciarnia kot_decoupage_Rupieciarnia (2) taca_decoupage_Rupieciarnia

urodziny_artystyczne_Rupieciarnia urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (2) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (4) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (3) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (5)

urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (13) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (10) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (9) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (8) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (12) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (7) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (6) urodziny_artystyczne_Rupieciarnia (11)

Ogłoszenie dla wytrawłych:

27 lutego 2016r. zapraszam na warsztaty.

Zanim podam więcej szczegółów przeczytajcie:

 

nie ma na ziemi sytuacji bez wyjścia

bo kiedy Bóg drzwi zamyka

to otwiera okno

popatrz spadają z obłoków

małe wielkie nieszczęścia

potrzebne do szczęścia

a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju

i zapomnij, że jesteś

gdy mówisz, że kochasz

 

Ten wiersz księdza Jana Twardowskiego towarzyszy mi przez całe moje życie i jest dla mnie bardzo szczególny. Dlatego od dawna nosiłam się z zamiarem, by zawisł w naszym domu na honorowym miejscu. Znalazłam formę: wyobraźcie sobie podobrazie w formacie 60 x 80 cm, pomalowane na czarno, na nim plakat z wierszem. Niektóre wyrazy z tekstu będzą trójwymiarowe – wycięte ze sklejki. Dwa imiona – moje i Męża, także będą wyeksponowane, by podkreślić, że ten fragment poezji jest właśnie dla nas niezwykle ważny. Na razie sobie tylko wyobraźcie, bo prototyp przygotuję po moim powrocie z ferii 😉

Pomyślcie, czy chcielibyście popracować wspólnie ze mną i stworzyć, coś na kształt Totemu Rodziny. Wasze Motto Życiowe z imionami, nazwiskiem rodu, którego dotyczy – czy też chcesz takie mieć? A może podoba Wam się moje? Chętnie udostępnię 😉 To temat wstępnie zapodany, termin znacie, szczegóły dookreślimy za 2 tygodnie. Jedno miejsce już zajęte.

A Babeczki właśnie wyszły z torebkami filcowymi pod pachami… No to chyba Wam jeszcze pokażę, co tu sfilcowały na sucho… a igły miały pierwszy raz w życiu w ręce…

filcowanie_rupieciarnia filcowanie_rupieciarnia (2) filcowanie_rupieciarnia (3) filcowanie_rupieciarnia (4) filcowanie_rupieciarnia (5)

filcowanie_rupieciarnia (6) filcowanie_rupieciarnia (14) filcowanie_rupieciarnia (7) filcowanie_rupieciarnia (8) filcowanie_rupieciarnia (9) filcowanie_rupieciarnia (10) filcowanie_rupieciarnia (11) filcowanie_rupieciarnia (12) filcowanie_rupieciarnia (13)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *