Sezon komunijny w pełni

Można się o tym przekonać, gdy się próbuje zaparkować pod kościołem, w którym właśnie trwają pierwszokomunijne uroczystości, a miejsca do zostawienia auta trzeba szukać kilkaset metrów dalej.

Niebawem też pewnie Aga będzie chciała się pochwalić skrzynią, którą przygotowała z tej pięknej okazji dla Tytusa- swojego osobistego chrześniaka. Tymczasem jednak chcę Wam pokazać inne prace Agnieszki i moje, wykonane na zamówienie właśnie przy okazji uroczystości I Komunii Świętej.

Zaczynamy chronologicznie, od zaproszeń, których w pracowni powstało w tym roku bardzo wiele. Tu zdjęcia dwóch ostatnich zamówień, które zrealizowała Agnieszka. Jakoś tak widzimy, że proste i klasyczne projekty, podkreślające to, co w tej urzoczystości najważniejsze, cieszą sie największa popularnością.

zaproszenia komunijne 1

zaproszenia komunijne 2

Jak już zaproszeni goście przyjadą na uroczystość, po wyjątkowej, wiadomo, mszy świętej, celebrujemy ten dzień także w domu lub w restauracji na obiedzie. Miłą pamiątką będzie z pewnością księga gości, do której rodzina i bliscy moga wpisać swoje życzenia z tej wyjątkowej okazji. Taki album na pamiątkowe wpisy przygotowałyśmy dla Olimpii. Wzór z motylami został wybrany przez zamawiająca panią Anię, a całość zamknęłyśmy w odpowiednio udekorowanym pudełku.

komunijny_olimpii1

komunijny_olimpii2

komunijny_olimpii3

komunijny_olimpii4

komunijny_olimpii5

komunijny_olimpii6

Uroczystości komunijne ciągle trwają, więc chętnie podjęłybyśmy się przygotowania kolejnych albumów lub ksiąg gości na tę wyjątkową okazję. Zapraszamy do składania zamówień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *