Skrzynia decoupage na skarby dziecięce

Zapraszamy na warsztaty dla wszystkich adeptów sztuki decoupage. Warsztaty, które chcemy Wam zaproponować będą odpowiednie i dla doświadczonych dekupażystek, co to już zęby zjadły na ozdabianiu przedmiotów tą techniką, a także dla (i te z Was zapraszamy szczególnie), które na tereny decoupage dopiero wchodzą, lub w ogóle nie weszły, a na razie patrza z daleka.

Każda z Was dostanie skrzynię 30x40x14, do tego arkusz papieru w zabawki retro (lub inny), do tego białą farbę, bejce w wybranym kolorze, pędzel albo dwa i …heja! A! Jeszcze zapomniałam o imieniu, które specjalnie dla Was przygotujemy i wytniemy w sklejce- dzięki niemu skrzynia będzie bardziej osobista. Oprócz decoupage wykonananego przy pomocy papieru, spróbujemy tez nowej, bardzo ciekawej techniki bejcowania, która pozwoli uzyskać modny efekt cieniowania, czyli „ombre”. A- i jeszcze coś. Przecież na skrzyni powinno byc zdjęcie! I u nas będzie, tylko schowane pod wiekiem.

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (1)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (2)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (3)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (4)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (5)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (6)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (7)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (8)

warsztaty_decoupage_skrzynia_dziecieca (9)

Czyli mamy skrzynię, bejcowaną, dekupażowaną, ze zdjęciem i z imieniem. Sporo, prawda?

Na te wszystkie cuda zapraszamy Was w sobotę 7. maja 2016 w godzinach 10-15. Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 145 zł- w tej cenie wszystkie materiały: skrzynia, arkusz papieru decoupage „na własność”, wycinane ze sklejki imię, a także wydruk zdjęć do zdekupażowania w środku. Plus oczywiście wszystkie farby, lakiery i podkłady czy bejce. Agnieszka na stanowisku, udzielająca profesjonalnych porad i prowadząca prawie jak za rękę, jesli będzie taka potrzeba- gratis.

Miejsc wolnych mamy 4. Zapisy przyjmujemy telefonicznie, osobiście lub mailowo tylko do dnia 1.maja 2016, gdyż potrzebujemy czasu na zlecenie wycięcia wszystkich imion do skrzyni. Zaliczka- 75zł gwarantuje, że masz zaklepane miejsce na warsztatach.

Zapraszamy!