Lustro decoupage

Drogie Panie, Dziewczyny, Kobietki! Idzie wiosna!  …już wkrótce mam nadzieję 😉 Bądźmy piękne na wiosnę!

Stąd ponawiam pomysł na wiosenny warsztat – lustro duże i lustro malutkie w zestawie. Na każdą ścianę (to duże), do każdej torebki (to małe), w dowolnym stylu, z dowolnym motywem. Przy użyciu szablonów lub wycinanek – do wyboru do koloru.

Będzie co robić, bo do ozdobienia będzie lustro o wymiarach zewnętrznych 45 x 60 cm, więc faktycznie bardzo duże. Rama wykonana z drewna sosnowego o szerokości 5 cm chętnie podda się manipulacjom wszelakim – da się pomalować, ozdobić wycinankami, a nawet miejscami pocieniować i postarzyć – wszystko tak, żeby wyszło piękne lustro pasujące idealnie do Waszego wnętrza. Ja zdecydowałam się na złotą koronkę:

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-7

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-6

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-5

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-4

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-3

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-2

rupieciaria-warsztaty-lustro-decoupage-1

Zaprezentowałam to wielkie, a na małe chwilę musicie poczekać 😉

Na te wszystkie wspaniałości z farbami i klejem w roli głównej zapraszamy Was w sobotę 11 marca 2017 w godzinach 10-15. Koszt wzięcia udziału w warsztatach wynosi 160 zł  i obejmuje bardzo duże lustro, żeby faktycznie było się nad czym pomęczyć i z czego potem być dumnym po zajęciach oraz drugie malutkie lustereczko do torebki. A także wszystkie materiały do ich ozdobienia, opiekę fachowego fachowca w dziedzinie ozdabiania luster oraz jak zwykle catering full wypas (czytaj: kawa/herbata/woda w nieograniczonych ilościach oraz ciastko).

Miejsc na te warsztaty mamy wolnych 6. Chętnych zapisujemy mailowo, telefonicznie lub osobiście. Uwaga: Zapisy na ten warsztat trwają do końca lutego 2017. Przy zapisach pobieramy 80 zł zaliczki, której nie zwracamy w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach na mniej niż tydzień przed terminem.

Zapraszamy także osoby początkujące i kompletnie zielone w decoupage’u oraz pracach manualnych 😉

Nie zapraszamy dzieci – te warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych i prosimy o niezabieranie swoich pociech na zajęcia. Chyba, że małe dzieci, co to zostaną dowiezione przez tatusia na szybkie karmienie:)