Biżuteria zdobiona techniką decoupage oraz skrzyneczka do kompletu

Sezon wiosenny już niedługo – mam nadzieję. Na poprawę humoru i samopoczucia w związku z szarugą i chlapą za oknem zapraszam na szaleństwo biżuteryjne 😉 Nic tak nie poprawia nastroju jak nowe kolczyki, nowa bransoleta, nowy wisior albo korale! I to samodzielnie zrobione. Na przykład takie jak te:

komplet zapisany

 różany komplet

kolczykowe różności

Co Wy na to?

A do kompletu skrzyneczka drewniana w rozmiarze nie byle jakim: 20 x 20 x 14 cm. Będziemy ją ozdabiać tymi samymi wzorami co biżuterię lub zupełnie innymi. Do ozdobienia techniką decoupage będziemy używać serwetek, które UWAGA UWAGA wkleimy metodą „na żelazko”. Kto ciekawy tej techniki – zapraszamy!

Kształt skrzyneczki jak poniżej:

A przykłady wklejenia serwetek tutaj:

Na zajęcia, na których tworzyć będziemy takie właśnie cuda (zrobimy po 2 sztuki biżuterii do wyboru z kategorii: kolczyki, bransoleta, korale, wisior oraz ozdobimy skrzyneczkę metodą „na żelazko”) zapraszamy w sobotę 11 lutego 2017 w godzinach 10-15. Uwaga – warsztaty odpowiednie również dla tych Babek, które bladego pojęcia nie mają co to ten decoupage, a ozdoby na uszy, szyję i rękę by zrobić chciały. Nie wspominając już o pojemnej skrzyneczce. Drewnianej!

Warsztaty w cenie 150 zł, w tym opieka instruktora, wszystkie potrzebne materiały, kawa/herbata i ciacho. Pobieramy zaliczkę 80 zł, której nie zwracamy w wypadku rezygnacji z uczestnictwa na mniej niż tydzień przed zajęciami.

Zapraszamy do zapisów mailowo/telefonicznie lub osobiście. Liczba wciąż dostępnych miejsc: 6/8!

Nie zapraszamy dzieci – te warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych i prosimy o niezabieranie swoich pociech na zajęcia. Chyba, że małe dzieci, co to zostaną dowiezione przez tatusia na szybkie karmienie:)

One thought on “Biżuteria zdobiona techniką decoupage oraz skrzyneczka do kompletu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *