Album w starej książce. Wersja dla leniwych lub początkujących

Styczeń jakiś taki książkowy nam wyszedł, bo i dla dekupażystów książka i dla scrapbookinistów również.

Niniejsza propozycja jest odpowiednia przede wszystkim dla początkujących, gdyż nie wymaga praktycznie żadnego doświadczenia, a używać będziemy podstaw z podstaw. Druga grupa, dla której dedykuję niniejsze zajęcia to grupa „leniwych”, jak ja 🙂 Nie będziemy się zbytnio przejmować tym, że trochę krzywo, bo ciąć będziemy głównie nożyczkami, malować gesso bez wcześniejszego planu i przyklejać materiały jakby to powiedzieć… „dosyć resztkowe”. Chociaż mam dla Was też kilka nowości jak drewniane żetony i spinacze metalowe w kształcie ptaszków z serduszkem. Każda uczestniczka otrzyma też do własnego wykorzystania dużą planszę naklejek z alfabetem.

Całość będzie efektownie zamknięta w starej książce, którą na początku warsztatów równie efektownie wybebeszymy z kartek.

DSC_3999 DSC_4003 DSC_4005 DSC_4007 DSC_4022 DSC_4027 DSC_4033 DSC_4029 DSC_4036 DSC_4042

 /wszystkie zdjęcia, które wykorzystałam w albumie są autorstwa Agnieszki Łozińskiej/

Zajęcia odbędą się w sobotę 18. stycznia 2014 roku w godzinach 10-15. Koszt udziału wynosi 120 zł (zaliczka 60zł, jej wpłacenie jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji miejsca, nie zwracamy jej w przypadku rezygnacji na mniej niż tydzień przed zajęciami). W cenie zajęć macie wszystkie niezbędne materiały- książkę, papiery, dodatki, pakiet naklejek o wartości 12,90 zł dla każdego (niezużyte naklejki bierzecie ze sobą do domu), a także media, narzędzie oraz czułą opiekę instruktorską mnie.

Generalnie wszystko, z wyjątkiem zdjęć, które trzeba przynieść ze sobą następujące: 2 sztuki 10×15 pionowe, 2 sztuki 10×15 poziome, kilka (maksymalnie 6) malutkich zdjęć formatu 5×8 (wszystko to mogą być także kolaże). No i najważniejsze- jedno zdjęcie 5x8cm na okładkę (pionowe lub poziome do wyboru). Wszystkie te zdjęcia powinny być o osobie, najchętniej dziecku lecz niekoniecznie, gdyż tematem albumu ma być konkretna osoba (w moim przypadku moja najstarsza córka- Tosia). Portret tej osoby powinien się zatem znaleźć na okładce. W wypadku kłopotów ze zdjęciami, proszę dzwonić lub pisać- pomożemy!

Liczba dostępnych miejsc: 1 ostatnie! Zapisy prowadzimy osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy!