Album retro z mnóstwem schowków

Zapraszamy na nowe warsztaty scrapbookingu, które pomyślałyśmy o tych, którzy lubią robić albumy. Robić, czyli oklejać, ozdabiać i komponować, ale niekoniecznie konstruować.

Wybrałyśmy więc dla Was cudny model gotowej bazy albumowej- format 16×21, w środku 6 kart/kieszonek, wykonanych z papieru kraft, które same w sobie są skrytkami na fotografie lub notatki. My je jeszcze „uskrytowimy” i „uschowankujemy” dorabiając dodatkowe kieszonki i mocowanka, i otrzymamy w efekcie cudny album z mnóstwem miejsc na dodatki, bilety, notatki i wszelakie ważne karteczki. Bazę gotową już macie, więc dostaniecie do rączek swych pracowitych zestaw 8 kart w stylu kwiatowym-retro-gazetowym i będziecie mogły szaleć z tym, co najbardziej lubicie, czyli z kompozycją.

A czy wspominałam, że okładka tego albumu jest mięciutka i obciągnięta szarym płótnem? Mmmmm…ile pola dla wyobraźni…

Zacznijmy od filmu, a potem zdjęcia:

Mój ulubiony fragment to skrzydełka ważki do trzymania, ale tę różę na końcu, z truskawka i kluczykiem, też lubię.

Ok, to pora na szczegóły spotkania.

Warsztaty odbędą się w sobotę 4. lutego 2017 w godzinach 10-15. Koszt wzięcia w nich udziału wynosi 140 zł i obejmuje gotowa bazę albumowa (pierwsza klasa!), do tego zestaw 8 papierów do scrapbookingu w stylu retro, dodatki, naklejki i inne (pierwsza klasa!), troskliwą opiekę instruktora (pierwsza klasa!) oraz catering (zapewnia Lidl).

Ze względu na konieczność zamówienia albumów zapisy zbieramy do 30 stycznia. Miejsc wolnych mamy 3/6- proszę się zapisywać mailowo, telefonicznie lub osobiście. Przy zapisach należy wpłacić zaliczkę (70zł), której nie zwracamy w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach na mniej niż tydzień przed terminem.

Zapraszamy!

PS 1 Warsztaty te są znakomite dla osób całkiem początkujących, a także bardziej zaawansowanych.

PS 2 Te zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych. Prosimy o nieprzychodzenie z dziećmi.