OFERTA DLA FIRM

SZKOLENIA I WARSZTATY
 
Dla naszych Klienów Biznesowych mamy szeroką ofertę warsztatów, które Nasi Partnerzy wykorzystują jako okazję do integracji zespołu lub po prostu dla rozrywki i dobrej zabawy. Ponieważ w ramach naszych zajęć DIY nie jesteśmy ściśle ograniczeni formą i tematem, w porozumieniu z naszymi Klientami jesteśmy w stanie przygotować formę aktywności dostosowaną zarówno do możliwości naszych klientów, jak również do ich oczekiwań i spodziewanych rezultatów jakie takie spotkanie przyniesie. 
 
Nasze warsztaty nie są tylko metodą na miłe spędzanie wolnego czasu. Owszem – od tego zwykle się to zaczyna, ale szybko okazuje się, że to jednak coś więcej. Oprócz rozwijania swoich umiejętności w zakresie tej techniki DIY, która jest akurat tematem spotkania, możemy wzmacniać swoją wyobraźnię, umiejętności tworzenia kompozycji, cierpliwość i dokładność lub wręcz przeciwnie- zdolność improwizacji i spontaniczność. Kompetencje zdobyte u nas można śmiało wykorzystać w pracy z innymi, także z dziećmi, więc nasze warsztaty są bez wątpienia ciekawym sposobem rozwinięcia swojego zawodowego CV.

Gdy zajęcia są dedykowane dla grupy, poza czystą techniką dochodzą wszystkie inne tzw. miękkie kompetencje – od budowania więzi w grupie (przyjaciół, pracowników, rodziny), przez zespołowe podejście do rozwiązywania konkretnych problemów i zadań, aż po budowanie poczucia uczestnictwa w czymść dużo ważniejszym niż tylko DIY samo w sobie. Warto w tym miejscu wpomnieć, że niejedonokrotnie nasze zajęcia z DIY były tylko środkiem do realizacji większego projektu, nierzadko o charakterze charytatywnym – w ten sposób z jednej strony grupa ludzi z danej firmy mogła wspólnie spędzić ze sobą czas, a z drugiej stworzyć coś, co miało później służyć innym.

 

PREZENTY FIRMOWE

Na zlecenie Twojej Firmy możemy przygotować również:

  • pamiątkowy album dla partnera biznesowego lub dla zasłużonego pracownika odchodzacego na emeryturę,
  • prezenty dla partnerów biznesowych: skrzynki na wino, pięknie pakowane pudełka z kawą, herbata i ręcznie robiona czekoladą lub dowolne inne, według Twojego pomysłu,
  • ekskluzywne, ręcznie robione opakowania na prezenty,
  • kartki świateczne przygotowane według indywidualnego projektu w Twoich kolorach firmowych,
  • ozdoby świateczne na firmowa choinkę przygotowane z firmowym logo lub w firmowej kolorystyce,
  • piękne sezonowe ozdoby do biura: świateczny wieniec, stroik lub choinkę,
  • ozdobna ramkę na pamiątkowe zdjęcie Twojego zespołu.