Rupieciarnia na wieczór panieński

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja i po tym co widzimy w Rupieciarni- coraz więcej dziewczyn suzka ciekawych pomysłów na jego spędzenie. Oprócz szalonej imprezy do białego rana lub znajdującego się na drugim biegunie wieczoru w piżamach, spędzonego na oglądaniu romantycznych filmów z Meg Ryan, można znależć wiele wersji z tak zwanego środka. Nawet i bezpośrednio w Rupieciarni.

Zacznijmy od wersji light- czyli Wasza impreza, nasza oprawa. Konkretnie to nasz album na wieczór panieński, w prezencie ze zdjęciami od koleżanek lub w innej opcji- na zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Tak powstały albumy dla Klaudii i Agnieszki.

Klaudia miała dostać swój album wypełniony zdjęciami i życzeniami od koleżanek:

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_klaudii (1)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_klaudii (2)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_klaudii (3)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_klaudii (4)

Agnieszka zaś planowała swój wieczór panieński w stylu lat 20tych. Dziewczyny miały się przebierać w suknie typu „wielki Gatsby” plus szale z piór i sznury pereł. Nie wiem, czy tak faktycznie było, ale ja swój album przygotowałam właśnie pasujący do takiej okazji, bo Aga miała być ubrana w czarno-złotą sukienkę. Wykorzystałam więc papiery z tajnych mych zakamarków i voila- jest! Wszystko idealnie zgrane:

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (1)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (2)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (3)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (4)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (5)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (6)

rupiecianria_album_na_wieczor_panienski_lata_20te (7)

A teraz kilka słów o tym, co Rupieciarnia na wieczór panieński zaoferować jeszcze innego może…

Naszą specjalnością jest wieczór panieński (lub popołudnie panieńskie:), spędzane u nas na szaleństwie… dekupażowym lub scrapbookingowym. W czasie kilkugodzinnego warsztatu Pani Młoda i zaproszone dziewczyny pracują wspólnie nad czymś twórczym- skrzynią na panieńskie pamiątki lub albumem ze wspomnieniami. Asia i jej koleżanki, które gościłam przy okazji Jej wiecoru panieńskiego w miniona sobotę, pracowały właśnie nad albumem.

Każda z dziewczyn miała za zadanie przynieść zdjęcie- stare, nowe, wspomnieniowe, dowolne- byleby opowiadało jakąś historię o jej znajomości z Panną Młodą. Każda z nich pracowała nad swoją karta do albumu Asi, a Ona sama robiła w tym czasie okładki. Powstała piękna opowieść o historii wielu cennych przyjaźni, o pasji do psów, i o tym co minęło i już nie wróci, ale wcale nie jest tego żal, bo idzie nowe- inne. Takie prawdziwe pożegnanie z panieństwem. I o to chyba chodzi przy tej okazji, prawda?

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (1)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (2)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (3)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (4)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (5)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (6)

rupieciarnia_wieczor_panienski_asi (7)

Wybaczcie słabą jakość zdjęć- to z emocji i nerwów, także związanych z rozgrywanym w tym samym czasie meczem Polska-Szwajcaria. To chyba będzie historyczny wieczór panieński- jedyny, kiedy tuż po skończonej imprezie okazało się, że nasi będa strzelać karne. A my do kontaktu ze światem mamy tylko odświeżaną co 10 sekund stronę sport.pl!

Wyobrażcie sobie teraz mnie przed laptopem, a wszystkie dziewczyny na taboretach dookoła. Ja klikam, co chwilę odświeżając wiadomości, żebyśmy wiedziały, czy skakać czy płakać. Błaszczykowski strzelił!!!- czytam co piszą komentatorzy i wszystkie wiwatujemy. Szwajcar nie strzelił!!!- i wszystkie wiwatujemy… i tak po kolei aż do ostatniego strzału Krychowiaka, gdy… strona przestała się odświeżać! W tym krytycznym momencie kompletnie nie wiedziałyśmy, co się dzieje. Czy to już?!!

Z pomoca przyszli nam jednak panowie z sąsiedniej Bazy15, którzy cieszyli się ze zwycięstwa bardzo głośno, przy okazji informując nas, jaki jest wynik. A możliwość „oglądania karnych” z grupą dziewczy we wiankach i panną młodą w welonie- bezcenna!

 

One thought on “Rupieciarnia na wieczór panieński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *