Album na 40 urodziny brata budowlańca

Uwielbiam Rupieciarnię.

Chciałam tak zacząć wpis, chociaż początkowo zamierzałam trochę ponarzekac na to, jak mi cięzko, jak nie wyrabiam, ile mam pracy i w ogóle.

Ale nie- przecież ciągle pamiętam, jaką jestem szczęściarą, że mogę robić to, co robię. Spotykać ludzi, gadać, zachwycać się nowymi papierami do decoupage’u lub scrapbookingu, cieszyc oko rzędem farbek stojących na półce, ale przede wszystkim- odgadywać Wasze marzenia i tworzyć prace, które trafiają do rąk, a potem do serc tych, którzy je dostają. A może to wszystko w odwrotnej kolejności?

W ostatnim czasie mogłam się nacieszyc wypakowywaniem i ustawianiem oraz metkowaniem i fotografowaniem naszych obładowanych półek, ale o tym napiszę Wam w poniedziałek, żeby Wam ślinka pociekła.

Dzisiaj parę słów o tym, co lubię najbardziej. Album scrapbookingowy- mój ulubiony temat do pisania, no i oczywiście do majstrowania też. A ten album, o którym poniżej, był jak najbardziej „do majstrowania” właśnie.

Już po raz kolejny wróciła do nas z zamówieniem pani Teresa, dla której miałam okazję zrealizować m.in tę księgę gości. Tym razem zlecenie było inne- miałam wykonać album na 40 urodziny brata. I to wypełniony zdjęciami od dzieciństwa, po czasy ostatnie. Mało tego- oprócz tego, że zdjęcia w środku, to jeszcze ozdabiane! A że brat jest budowlańcem, to oprócz tego, że album miał być męski w kolorach, to jeszcze do tego z motywami kojarzącymi się z profesją Jubilata.

Udało się znaleźć kilka szczególnie trafionych motywów- ramka z narzędziami, ćwieki-śrubki no i oczywiście papier w cegły. Cegła pojawiła się również i w środku albumu za sprawą naszego szablonu (zobaczcie jak użyłam go w księdze gości na 50 urodziny pana Mirka). No to oglądajcie, a na końcu Wam zdradzę, co powiedziała pani Teresa gdy otworzyła paczkę:)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (3)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (4)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (5)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (6)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (7)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (8)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (9)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (10)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (11)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (12)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (13)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (14)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (15)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (16)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (17)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (18)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (1)

rupieciarnia_album_budowlany_40urodziny (2)

A pani Teresa, z właściwa sobie swadą, napisała mi potem:

„Pani Marto, dotarła paczka. Jestem zachwycona. Żeby pozostać w konwencji budowlanej, powiem tak – zamurowało mnie 🙂 Piękne, przemyślane, dopieszczone do granic możliwości .:)”

A mnie dopieszczaja takie opinie zadowolonych klientów:)

One thought on “Album na 40 urodziny brata budowlańca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *