Zimowa skrzyneczka na ślub Agaty i Maćka

Czekacie już pewnie z niecierpliwością na te nasze okazy, co?

To zaczniemy od naszego ostatniego projektu, którym była skrzyneczka na pamiątki ślubne Agaty i Maćka, którzy swój zimowy ślub brali w miniona sobotę. Piszę zimowy, bo przed sekundą pokapowałam, że dla tej pary już coś kiedyś wykonywałam i tak się składa, że też było to na ślub. Pani Paulina, która jest świadkową i zarazem siostrą pani Agaty zamawiała już u nas album na zdjęcia  z uroczystości, który Państwo Młodzi mieli otrzymać w prezencie po ślubie tzw. letnim, który wzięli na Dominikanie. Pisałam o tym tutaj. Zapowiadałam też, że będzie druga uroczystośc-zimowa, i oto EUREKA! wszystkie trybiki w mojej głowie właśnie zaskoczyły, że to ten ślub zimowy o którym była mowa od kilku miesięcy.

No to teraz, po tym jak już się odnalazłam w czasie i przestrzeni, jest mi podwójnie miło, że poprzednio przygotowany album tak się spodobał, że pani Paulina wróciła do nas po drugą część.

Tym razem tematem była skrzyneczka, z dużym napisem na wieku, bez okreslonych dekoracji, poza tym, ze z motywami jak najbardziej zimowymi. I żeby się dużo działo:)

Skrzynkę piękną zmalowała Agnieszka. I czego tam na niej nie było- szablony śnieżynki, zawieszki ze sklejki, wycinanki, naklejki… Zresztą zobaczcie sami. O, i jeszcze kopertówka do kompletu:)

skrzynka_slubna_zimowa1

skrzynka_slubna_zimowa2

skrzynka_slubna_zimowa3

skrzynka_slubna_zimowa4

skrzynka_slubna_zimowa5

skrzynka_slubna_zimowa6

skrzynka_slubna_zimowa7

skrzynka_slubna_zimowa8

skrzynka_slubna_zimowa9

skrzynka_slubna_zimowa10

A co na to pani Paulina? Podobno przy odbiorze zamówienia aż ćwierkala z zachwytu. Jestem w stanie w to uwierzyć, bo potem napisała jeszcze do nas takiego maila: „Dziękuję ślicznie!!! Kartka i pudełko są przepiękne!!! Na pewno będę zachwyceni tak, jak ja :)”.

A my co na to? Do usług:)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *