Album w prezencie na wieczór panieński- w wersji kolorowej lub pin up

Oj, co to się dzieje z tymi panieńskimi! Jutro wysyłamy jeden album do pani Martyny, w zeszłym tygodniu poszły dwa, a kolejne dwa czekają na realizację. W sumie to mnie osobiście bardzo to cieszy, oprócz tego, że my mamy co robić w pracowni, to cieszę się, że odchodzicie od stereotypowego myślenia o tym babskim spotkaniu- że musi być „rubasznie”, z tortem w kształcie wiadomo czego, rurkami w kształcie wiadomo czego i ubieraniem ogórka we wiadomo co.

Nie! Właśnie, że tak być nie musi! Może być po babsku i z klasą, i ze wspomnieniami wartymi uwiecznienia w pięknym albumie, który będzie można pokazać potem i mamie, i teściowej, i nie trzeba się będzie wstydzić samemu przed sobą, na jakie głupoty człowiek dał się namówić.

Takie właśnie albumy z okazji wieczoru panieńskiego przygotowałyśmy dla dwóch dziewczyn.

Ten dla Pauliny miał być kolorowy i wesoły i żeby pojawiał się turkus, bo ulubiony, i jeszcze fuksja. O Paulinie wiedziałyśmy też tyle, że jest osobą bardzo aktywną i lubi rysować, a album miał być też inspiracją do rozpoczęcia przygody ze scrapbookingiem. Po tych wszystkich wskazówkach wiedziałam, że papier na okładkę może być tylko jeden. Mój ulubiony.

album_panienski_kolorowy1

album_panienski_kolorowy2

album_panienski_kolorowy3

album_panienski_kolorowy4

 

Drugi album był zamówiony przez koleżanki dla dziewczyny o tajemniczym pseudonimie Boney M. Ponieważ wieczór miał być w klimacie pin-up, taki też miał być zamówiony album- czyli grochy, biel, czerń i czerwień i najlepiej jeszcze Marylin Monroe, której wielbicielką jest przyszła Panna Młoda. Album wyszykowała Weronika i wyszedł taki ładny, że Pani odbierająca go podobno aż piszczała z radości. Zwłaszcza, gdy zobaczyła usta Marylin, które odbiłyśmy w środku.

album_panienski_pinup2

album_panienski_pinup3

album_panienski_pinup1

 

A co Wy myślicie o takiej pamiątce z wieczoru panieńskiego? Bo za moich czasów to się nie słyszało o takich rzeczach. Dobrze, że świat się zmienia i nic nie stoi w miejscu.

4 thoughts on “Album w prezencie na wieczór panieński- w wersji kolorowej lub pin up

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *