Nowy model księgi gości

Zanim zaprezentuję księgę gości, chciałam pokazać jeszcze parę innych papierowych skarbów, które przygotowałam na ślub swojego prywatnego szwagra. Właściwie to jeden, ale z wkładką i o wartości prawdziwego skarbu, bo był w nim ukryty nasz prezent ślubny. Nie powiem jaki, możecie się tylko domyślić po wyglądzie ślubnej walizeczki i tego, co było w środku:

walizka decoupage AP 1

walizka decoupage AP 2

walizka decoupage AP 3

 

O, a to my wygwiazdorzeni na ślub Ani i Piotrka. Wygraliśmy konkurs na stylizację retro:)

my AP

 

Ok, a teraz do rzeczy, bo chciałam Wam jeszcze pokazać księgę gości, którą przygotowałam na to długo oczekiwane wesele. Księga oczywiście musiała być niezwykła i była. Wzorowałam ją na angielskich testach sprawdzających wiedzę z gramatyki, w których trzeba uzupełniać luki danymi częściami mowy (rzeczownik, czasownik, przysłówek…) ewentualnie odmienionych w odpowiednim przypadku. Do tego ładna grafika z imiona Państwa Młodych i voila!

A tekst brzmiał mniej więcej tak:

„Nazywam/nazywamy się ….. (rzeczownik) i znamy Młodą Parę od…. (liczebnik) lat. Na wesele do Żor……. (czasownik/forma transportu) z……… (rzeczownik). Jesteśmy……….. (przymiotnik) z tego, ze Ania i Piotrek w końcu się pobrali. Muszą byc teraz bardzo ………. (przymiotnik), dlatego życzę im…… (rzeczownik) na wszystkie lata ich małżeństwa…”

Śmiechu przy uzupełnianiu tekstu było co nie miara, bo luki można uzupełnić na wiele, czasami bardzo dwuznacznych sposobów.

_DSC8603-001

_DSC8605-001

_DSC8616-001

_DSC8608-001

_DSC8612-001

 

I taką właśnie księgę gości z lukami do uzupełnienia wprowadzamy na stałe do naszej oferty. W środku planujemy umieścić 25 dwustronnie zadrukowanych kart, które wystarczą by wpisało się około 50-60 par, czyli 100-120 osób. Okładka oczywiście przygotowana indywidualnie podobnie jak ozdobna grafika w środku, którą możemy zaproponować w kilku wzorach do wyboru. Format niezmienny-A4. Całość w cenie 250zł.

_DSC8609-001

 

W związku z tym, że to w naszej pracowni zupełnie nowy produkt i, jak sądzę, nie do kupienia w innych sklepach, przygotowałyśmy dla Was promocję cenową. Jeśli zamówicie taką księgę do końca 2015 roku (niezależnie od tego, kiedy macie ślub), proponujemy na nią 10% rabatu.

Zapraszamy też do zakupu naszych albumów z kolekcji Norwayktóre mogą być także z przeznaczeniem na zdjęcia ślubne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *