Ślubna galanteria i pomysły na prezenty

Nie liczcie dzisiaj na długi wpis. Padam na twarz.

Będę dzielna, chociaż jedyne na co jeszcze mogę się zdobyć to wrzucenie paru zdjęć.

A chciałam Wam pokazać trochę tego, co powstaje w Rupieciarni w szeroko rozumianym temacie ślubnym. Idźmy zatem chronologicznie prze zień zaślubin.

1. Zaczynamy od tego, że Para Młoda musi mieć do czego zbierać koperty z życzeniami ślubnymi, których całą masę dostaną z pewnością pod kościołem, a trudno, żeby świadek zbierał wszystko do łap i kieszeni garnituru. Albo, co gorsza, bezpośrednio do bagażnika samochodu:) Dlatego sprytni Młodzi, albo Świadkowie zamawiają u nas takie piękne, a co najważniejsze- pojemne! pudełko, które z pewnością pomieści wszystkie koperty i problem z głowy!

Kasia i Konrad mieli dostać wersję pastelową z herbacianymi różami. U nas- mówisz i masz!

 

_DSC8431

pudełko_slubneKK

 

2. Docelowo takie karty ślubne mogą sobie leżeć albo w takim tekturowym pudelku, albo w trochę bardziej poważnym, bo drewnianym specjalnym pudełku na pamiątki ślubne. I do tego z ich zdjęciem na wieku. To naprawdę wspaniały pomysł na zrobienie pięknego i bardzo praktycznego prezentu Parze Młodej.

Tu na taki wspaniały pomysł wpadła Karolina:

_DSC8533

ogromna_skrzynia_slubnaAA

 

3. Teraz pora na to, żeby zamówili coś sami Państwo Młodzi. I mogą to być wspaniałe albumy, które podarują swoim Rodzicom jako podziękowanie za trud wychowania, dzieciństwo, młodość i wszystkie doświadczenia, których w rodzinnym domu zaznali. A teraz odcinają pępowinę, rodzice płaczą, wszyscy goście na sali również, a Młodzi tu ziuuut- takie albumy zza pleców wyciągają.

Takie albumy z motywami muzycznymi dla mamy Panny Młodej oraz z motywami podróżniczo-przyrodniczymi dla rodziców Pana Młodego wyciągnęli w zeszły weekend Ania i Kamil.

_DSC8471

_DSC8472

_DSC8473

_DSC8474

_DSC8475

_DSC8476

 

4. Wesele, wesele i po weselu, ale to przecież jeszcze nie koniec! Będą przecież kolejne rocznice- 1,2,…,5…,10…,..60.. Do 60tej właśnie dojechała pani Kasia z Mężem, którzy z okazji pierwszego jubileuszu zamówili sobie u nas album rocznicowy z planem uzupełniania go o zdjęcia z kolejnych lat bycia razem. Album zrobiłyśmy, a do tego jeszcze pudełko do jego przechowywania jako niespodziankę dla naszych stałych klientów:)

_DSC8495

_DSC8497

_DSC8499

_DSC8507

_DSC8508

_DSC8516

_DSC8518

 

To co? Ktoś jeszcze się pobiera lub wybiera na ślub? Ania z Piotrkiem- Wy nie musicie podnosić rąk:) Dla Was szykuję co najmniej polowe z tych rzeczy:)

One thought on “Ślubna galanteria i pomysły na prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *